Privātuma politika

SIA “DK LUX” (turpmāk – “mēs” vai “uzņēmums”) apzinās, cik svarīga ir Jūsu privātuma aizsardzība un ir apņēmusies to respektēt un aizsargāt. Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā mēs izmantojam un aizsargājam jebkuru Jūsu personas datu, kuru mēs saņemam un apstrādājam, izmantojot mūsu mājaslapu (www.kondipak.lv) un mūsu produktus un pakalpojumus, kas tiek pārdoti ar WooCommerce.

Kādus personas datus mēs apkopojam un kāpēc?

Mēs apkopojam un apstrādājam tikai tādus personas datus, kuri ir nepieciešami, lai nodrošinātu mūsu produktu un pakalpojumu sniegšanu un atbilstoši izpildītu mūsu saistības pret Jums. Šie dati ietver:

 • Vārdu un uzvārdu
 • Epasta adresi
 • Tālruņa numuru
 • Adresi
 • Uzņēmuma nosaukumu un PVN numuru (ja Jums ir reģistrēts uzņēmums)
 • Bankas konta numuru

Mēs izmantosim šos datus, lai:

 • Pārdotu un piegādātu produktus un pakalpojumus
 • Uzturētu sazi ar Jums par pasūtījuma stāvokli un citām saistībām
 • Atbildētu uz jautājumiem un sūdzībām
 • Saglabātu Jums personīgi piemērotu un personalizētu piedāvājumu
 • Apkopotu un analizētu datus, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus

Kā mēs apstrādājam un aizsargājam Jūsu personas datus?

Mēs apstrādājam un aizsargājam Jūsu personas datus, izmantojot drošas tehnoloģijas un procedūras, lai pasargātu tos no neautorizētas piekļuves, izmantošanas, mainīšanas vai zaudēšanas. Mēs arī regulāri pārbaudām un uzlabojam mūsu privātuma aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati ir droši.

Mēs arī noslēdzam datu aizsardzības līgumus ar trešajām pusēm, kuras apstrādā Jūsu personas datus mūsu vārdā, un pārliecināmies, ka šīs trešās puses ir atbildīgas par datu aizsardzības pasākumiem un ir saglabājušas sertifikāciju par to atbilstību datu aizsardzības standartiem.

Jūsu tiesības attiecībā uz Jūsu personas datiem

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi, labošanu, dzēšanu vai ierobežošanu attiecībā uz Jūsu personas datiem, kā arī tiesības pretoties Jūsu datu apstrādei un pieprasīt datu pārnešanu. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta zemāk.

Jums arī ir tiesības vērsties pie valsts datu aizsardzības iestādes, ja uzskatāt, ka mēs neatbilstoši apstrādājam Jūsu personas datus.

Kontaktinformācija

Jūs varat sazināties ar mums par jebkuru jautājumu par mūsu privātuma politiku un Jūsu personas datu apstrādi, izmantojot šādu kontaktinformāciju:

SIA “DK LUX” Reģistrācijas numurs: LV40203307896 Konta numurs: LV31HABA0551050657127 Bankas nosaukums: Swedbank AS E-pasts: [email protected]

Šī privātuma politika var tikt mainīta laiku pa laikam, lūdzu, pārbaudiet to regulāri, lai būtu informēti par jebkādām izmaiņām.

Sīkdatnes

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.